Linki, sznurki i guma ekspander

LINY I SZNURKI

Linki, sznurki, guma ekspander

Oferujemy linki i sznurki skręcane lub plecione w różnych kolorach, o grubości od 1 mm do 25 mm. Mogą być one wykonane z włókien sztucznych: polipropylenu, poliestru, poliamidu lub z włókien naturalnych: bawełny, juty. Realizujemy indywidualne zamówienia. Zastosowanie sznurków i linek produkowanych w naszej firmie jest praktycznie nieograniczone. Mogą one być wykorzystywane m.in. w: gospodarstwie domowym i rolnym, w transporcie, w branży leśnej, w żeglarstwie, na budowie, do montażu reklam, w sporcie i turystyce,…
Linki o różnych grubościach
Liny gumowe w oplocie polipropylenowym (Expandor)
Sznurki naturalne – bawełniane i jutowe
Sznurek polipropylenowy skręcany
Najczęściej zadawane pytania
Produkty będące w stałej produkcji wysyłamy w ciągu 24 – 48 godzin. Specjalne zamówienia realizujemy najszybciej jak to jest możliwe, po wcześniejszym ustaleniu terminu z zamawiającym.
Minimalna ilość zamówienia, to produkt jednostkowy ze stałej produkcji (1szt. nici, jeden nawój sznurka papierowego itp.).
Produkty wysyłamy firmą kurierską DPD. Istnieje też możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy. Możliwe jest również zlecenie odbioru przesyłki przez zamawiającego.
W siedzibie firmy możliwa jest płatność gotówką. Wysyłamy towar po przedpłacie na konto lub za pobraniem firmą kurierską DPD. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwa jest również płatność przelewem w określonym terminie.
Zastosowanie produktu
przemysł budowlany
Transport
leśnictwo
rolnictwo
żegluga
przemysł ciężki
sport i turystyka